Relacje video

HIGH FEED

Frez Ø12 R0,5 AsymmetriCut

450Vc to tylko początek!
Mamy przyjemność podzielić się z Państwem naszym najnowszym narzędziem, które mieliśmy okazję zaprezentować na Targach TOOLEX.

Jeden z naszych flagowych produktów to frez o średnicy 12 mm i promieniu naroża R0,5 mm, należący do naszej najnowszej linii narzędzi AsymmetriCut.

A co jest wyjątkowego w tym narzędziu?
Przy prędkości 450 Vc, powierzchnia obrabiana jest w sposób niezwykle precyzyjny, pozostawiając efekt lustrzanej jakości.
Post to część filmu który wyświetlany był na targach TOOLEX.

Nazwa katalogowa: ACB1203012075R054Z

Odtwórz wideo
HIGH FEED

Frez Ø12 AluRainBow

Frezy z linii AluRainBow to najwyższej jakości narzędzia do obróbki aluminium oraz metali nieżelaznych, które zapewniają doskonałe parametry obróbki oraz niezrównaną jakość powierzchni. Prezentowany film został przygotowany specjalnie na potrzeby Targów STOMTOOL w Kielcach. Zachęcamy do wypróbowania naszych narzędzi już dziś!”

Nazwa katalogowa: ARB12035120753Z

Odtwórz wideo
HIGH PRECISION

Frez Ø10 R1 9-CIO OSTRZOWY

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej linii frezów węglikowych, obejmującej modele siedmio- i dziewięcioostrzowe.
Nasze frezy, z zaawansowanym kształtem i powłoką BronzTech, są idealne do osiągania najwyższej wydajności w obróbce metodami HEM (High-Efficiency Machining) oraz TPC (Trochoidal Performance Cutting). Wykorzystaj pełną długość spirali, aby maksymalnie zwiększyć wydajność produkcji zgrubnie jak i wykańczająco.

Skorzystaj z naszej oferty aby podnieść jakość i efektywność swoich procesów obróbczych do nowych, nieosiągalnych dotąd poziomów.

Nazwa katalogowa: MCX1002810073R107Z

Odtwórz wideo
ALurainbow

Frez Ø6 jednoostrzowy

Frezy jednoostrzowe z powłoką DLC to doskonały wybór do obróbki aluminium. Ich trwała powłoka DLC minimalizuje zużycie, poprawiając wydajność skrawania i jakość powierzchni. Dzięki redukcji tarcia i przywierania wiórów zapewniają one precyzyjne i gładkie wykończenia, co przekłada się na oszczędności czasu i kosztów. Spróbuj ich już dziś, by zwiększyć efektywność swojej obróbki aluminium!

Nazwa katalogowa: ARB06025060501Z

Odtwórz wideo

Wszystkie wyprodukowane narzędzia poddawane są wieloelementowej kontroli wizualnej oraz strukturalnej.

Scroll to Top